Описание Сітка хірургічна Duzey Mesh PGA 20x30 см

Хірургічна сітка Duzey Mech PGA - це композитна, напіврозсмоктуюча сітка. Мультифіламентна структура сітки складається з 50 % нерозсмоктуючого ПОЛІПРОПІЛЕНУ і 50% розсмоктуючого ПОЛІГЛАКТІНУ 50%, який забезпечує її міцність і м'якість. Розсмоктуюча частина сітки гомогенно розсмоктується через 90 днів і забезпечує максимальний комфорт для пацієнта.

Характеристики:


-Після розсмоктування сполук ПГК-ПКЛ в організмі залишається лише поліпропіленова сітка.
-Структура і розмір цієї сітки оптимально розроблені з урахуванням фізіологічних навантажень.
-Розсмоктування ПГК-ПКЛ триває 90-110 днів після імплантації хірургічної сітки DUZEY Mesh PGA Завдяки її широкопористій структурі в процесі загоєння утворюється міцна тривимірна сітка колагенових волокон. Залишкова поліпропіленова сітка не заважає цьому процесу, завдяки чому дається запобігти розростанню сполучної тканини та утворенню шкідливих рубців. Для надання необхідної форми сітка може бути розрізана ножницями або скальпелем. DUZEY Mesh PGA не пошкоджує тканини, вона має м'які краї.
-Структура і розмір даної сітка, оптимально відповідають фізіологічним навантаженням, які сприймає черевна стінка. DUZEY Mesh PGA може використовуватися як для відкритої так і для лапароскопічної хірургії. Вона легко проходить через троакар, легко розгортається після вилучення з троакара.
-Сітка забезпечена наявністю фіолетових ліній, які утворюють візерунок у вигляді ромбів, щоб забезпечити кращу її видимість.
-Обсяг чужорідного матеріалу, що зберігається в організмі після часткового розсмоктування сітки DUZEY Mesh PGA, зменшений більш ніж на 60 %.
Застосування:
-З метою зміцнення черевної стінки.
-DUZEY Mesh PGA використовується в наступних показаннях: Пахова грижа, пупкова грижа, післяопераційна грижа, евентрація грижи.
Виробник - Туреччина

Характеристики Сітка хірургічна Duzey Mesh PGA 20x30 см

Страна производитель
  • Турция
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.