Набір з стрічки вагінальної підтримуючої Duzey Mesh SVT одноразового використання

Код:  109993510

Описание Набір з стрічки вагінальної підтримуючої Duzey Mesh SVT одноразового використання

СТРІЧКА ВАГІНАЛЬНА ПІДТРИМУЮЧА DUZEY SVT виготовлена з нефарбованого моноволокнистого поліпропілену- являє собою одноразову стерильну стрічку, яка виготовляється для лікування нетримання сечі у жінок.

СТРІЧКА ВАГІНАЛЬНА ПІДТРИМУЮЧА DUZEY SVT, дозволяє щільно закрити сечівник при мінімальному тиску в умовах найменш інвазивного втручання, що сприяє швидкому загоєнню. Мікропориста структура матеріалу прискорює процес відновлення тканини. СТРІЧКА ВАГІНАЛЬНА ПІДТРИМУЮЧА DUZEY SVT можна застосовувати самостійно або разом з іншими засобами. Стрічка поставляється в комплекті з двома фіксаторами, що спрощують процес встановлення. Ергономічні ручки фіксаторів забезпечують оптимальний контроль при введенні голки. Фіксатори виготовлені з нержавіючого хромованого медичного сплаву і мають отвір діаметром 4 мм для введення сітки. Призначені для одноразового використання.

 Типи :


-Надлобковий
- Трансобтураторний
-Спіральний. 

Інструменти Duzey SVT надаються разом з продуктом,. У кожній упаковці є два ручних інструменти. Ці інструменти дозволяють легко імплантувати вагінальну стрічку. Ергономічний дизайн ручок забезпечує оптимальний контроль при введенні голки. Ручний інструмент виготовлений з нержавіючого хрому 4 мм, придатного для медичного застосування і призначеного для одноразового використання.

Характеристики Набір з стрічки вагінальної підтримуючої Duzey Mesh SVT одноразового використання

Страна производитель
  • Турция
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.