Описание Кмину плоди Arbor Vitae 50 г

Кмину плоди Arbor Vitae  Коробка 50 г

Склад: кмину плоди – 100 %

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для покращення травлення та вітрогінної дії при метеоризмі, атонії кишечнику, хронічних холециститах, колітах.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Рекомендовано вживати: 1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 (мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45 хвилин, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об’єм настою довести кип’яченою водою до 200 мл. Перед вживанням настій збовтати.

Приймати у теплому вигляді дітям віком 12-14 років – по ¼ склянки, дорослим та дітям віком від 14 років по 1/3 - ½ склянки 2-3 рази на добу за 15-20 хвилин до їди, з метою вітрогінної дії приймати після їди. Діти віком до 12 років за рекомендацією лікаря залежно від віку – від 1 столової ложки до ¼ склянки, 2-3 рази на день, за 20 хвилин до їди, з метою вітрогінної дії приймати після їди.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 12 років.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника за температури від 2 0С до 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %, строк придатності –  24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Пакування: по 50 г у пачках з внутрішнім пакетом.

Не є лікарським засобом

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.