Якщо ви часто відчуваєте неприємну важкість у ногах, то цей бальзам від бренда «Сустагін» дозволить вам забути про неї навіть після важкого дня, який ви провели в незручному взутті. Засіб завдяки ретельно підібраному складу усуває неприємне відчуття важкості, втоми в ногах, знімає набряки, нормалізує кровообіг, обмін речовин у тканинах і зміцнює стінки судин. До складу бальзаму включені екстракти кінського каштана, польового хвоща, ромашки й лаванди, сіль Мертвого моря, а також ефірні олії лаванди, м’яти, евкаліпта.
Витяжка кінського каштана позбавляє від відчуття важкості, втоми і напруження в ногах. Активні речовини польового хвоща мають позитивний вплив на кровообіг і зміцнюють стінки судин. Польовий хвощ - це джерело кремнію, яким бальзам і насичує шкіру. Екстракт ромашки й ефірна олія лаванди діють як антисептики, а також нормалізують обмін речовин. Сіль Мертвого моря заспокоює шкіру та знімає свербіж.
Спосіб застосування: Тонкий шар нанести на болючі зони ніг, не втирати. Можна застосовувати 2-3 рази на день. Курс 4 тижні. Повторити через 2 тижні.