Большая весенняя распродажа до -55% на ROZETKA

Сироп Подорожник и чабрец АІМ 100 мл

Код:  481156229

Сироп Подорожник и чабрец АІМ 100 мл

Код:  481156229

Есть в наличии

109

Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества. 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 

Описание

Склад: 1 ml (мл) сиропу містить 2,5 mg (мг) густого екстракту подорожника ланцетовидного (1:2), 1,5 mg (мг) екстракту чебрецю рідкого (1:2), цукор, кислоту лимонну, кислоту сорбінову, воду очищену.

Рекомендації щодо застосування: джерело біологічно активних речовин; сприяє загальному зміцненню організму; заспокоює сухий кашель; зменшує позиви до кашлю, сприяє виділенню мокроти та слизу.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дітям від 3 до 14 років — по 5 ml (мл) сиропу 3-4 рази на день; дорослим та дітям віком понад 14 років — по 5-10 ml (мл) сиропу 4-5 разів на день. Термін вживання — 1-2 тижні. Перед вживанням збовтати. Курс або дозування можуть бути зміненими за узгодженням з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

Сироп поєднує силу двох протикашльових та протизастудних інгредієнтів подорожника ланцетовидного та чебрецю.


Листя подорожника
містить безліч біологічно активних речовин, які мають антибактеріальну, протизапальну, протинабрякову, спазмолітичну і відхаркувальну дію.

Завдяки вмісту в складі флавоноїдів, органічних кислот, тонізуючих гіркот рослина захищає слизові оболонки, зменшує позиви до кашлю, сприяє відділенню мокротиння, зупиняє розвиток запального процесу і перешкоджає поширенню бактерій. Подорожник застосовується при подразненнях верхніх дихальних шляхів.

Чебрець має виражені відхаркувальні властивості, а тому широко використовується при вологому кашлі з в’язким мокротинням. Екстракт чебрецю зменшує в’язкість густого мокротиння і сприяє його відходженню.

Також чебрець ефективно знімає відчуття болю і першіння в горлі, усуваючи запалення на ранніх стадіях захворювань. Заспокійлива дія чебрецю полягає у помітному полегшенні дихання, завдяки чому поліпшується загальний стан.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю; дітям віком до 3 років; у разі підвищеної чутливості до окремих компонентів; при цукровому діабеті.

Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Характеристики

Объем
  • 100 мл
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

Оцените товар
  • Плохо
  • Так себе
  • Нормально
  • Хорошо
  • Отлично
Добавьте видео
Добавляйте до 5 видео с Youtube

Добавьте фото

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами

 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image