Інструкція по застосуванню Фленокс розчин для ін'єкцій 4000 анти Ха МО/0.4 мл шприц 0.4 мл №10

Країна реєстрації бренду
 • Україна

1 308

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Зверніть увагу!
Опис препарату на цій сторінці - спрощена авторська версія сайту Rozetka, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню.
Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).
Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

Опис Фленокс розчин для ін'єкцій 4000 анти Ха МО/0.4 мл шприц 0.4 мл №10

Фармакологічні властивості

Еноксапарин - це низькомолекулярний гепарин (НМГ), в якому розділені антитромботична та антикоагулянтна активність стандартного гепарину.
Він має більш високу анти-Ха активність, ніж анти-IIа, та антитромбінову активність (для еноксапарину співвідношення становить 3,6).
При застосуванні у профілактичних дозах еноксапарин не має значного впливу на АЧТВ (активований частковий тромбопластиновий час).
При застосуванні лікувальних доз препарату АЧТП може бути пролонговано і в 1,5-2,2 рази перевищувати контрольний час максимальної активності.
Ця пролонгація відбиває залишкову антитромбінову активність.
Лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом сегмента ST у поєднанні з тромболітичним засобом у хворих, яким проводять подальшу коронарну ангіопластику, а також у хворих, яким цю процедуру не проводять.

Розчин для ін'єкцій Фленокс застосовується за таких показань

 • Профілактика венозної тромбоемболії при хірургічних втручань, що супроводжуються помірним та високим тромбогенним ризиком
 • Профілактика тромбозу глибоких вен у пацієнтів, які перебувають на постільному режимі у зв'язку з гострими терапевтичними захворюваннями: серцева недостатність ІІІ або ІV класу за класифікацією NYHA, гостра дихальна інфекційне або ревматичне захворювання, за наявності принаймні ще одного фактора ризику венозної тромбоемболії
 • Профілактика тромбоутворення в екстракорпоральному контурі кровообігу під час проведення гемодіалізу (процедура в середньому триває приблизно до 4 годин)
 • < li>лікування діагностованого тромбозу глибоких вен, який супроводжується або не супроводжується тромбоемболією легеневої артерії та не має тяжких клінічних симптомів, за винятком тромбоемболії легеневої артерії, яка потребує лікування тромболітичним засобом або хірургічного втручання; ми окарда без зубця Q у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою
 • Лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом/елевацією сегмента ST у комбінації з тромболітичним засобом у хворих, яким можливе подальше застосування коронарної ангіопластики, а також у хворих, яким дана процедура не проводиться
Спосіб застосування

1 мг (0,01 мл) еноксапарину натрію відповідає приблизно 100 одиницям активності анти-Ха МЕ.
Фленокс слід вводити підшкірно при профілактичному та лікувальному застосуванні, за винятком таких випадків: застосування препарату для антикоагуляції в практиці гемодіалізу, лікування пацієнтів з інфарктом міокарда з елевацією сегмента ST, яким необхідне внутрішньовенне болюсне введення.

Фленокс не дозволяється вводити внутрішньом'язово.
Препарат рекомендований для застосування лише дорослим пацієнтам.

Техніка підшкірного введення.
Шпиці, що заповнені виробником, готові до безпосереднього використання.
За потреби доза препарату Фленокс може бути скоригована залежно від маси тіла пацієнта.
Для цього, у разі потреби, перед проведенням ін'єкції зі шприца необхідно видалити зайву кількість препарату.
Якщо ж у видаленні зайвої кількості препарату немає необхідності, то, щоб уникнути втрати препарату, усувати повітряні бульбашки зі шприца перед ін'єкцією не потрібно.
Підшкірну ін'єкцію препарату Фленокс краще виконувати, коли пацієнт перебуває у положенні лежачи.
Вводити препарат у підшкірно-жирову тканину передньобічної або задньобокової поверхні черевної стінки по черзі у правий та лівий бік, використовуючи різні місця для кожної ін'єкції.
Голку потрібно ввести на повну довжину вертикально у товщину складки шкіри, а не під кутом до неї, яка утворилася між великим та вказівним пальцями.
Складку шкіри необхідно утримувати протягом усього ін'єкції.
Не можна терти ін'єкції після введення.

Техніка внутрішньовенного (болюсного) введення/застосування препарату Фленокс для лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом сегмента ST.
Лікування починають із внутрішньовенної болюсної ін'єкції, після чого негайно проводять підшкірну ін'єкцію.
Не допускається змішування чи одночасне введення препарату з іншими лікарськими засобами.
Для усунення залишків інших лікарських засобів, а отже, для попередження їх змішування з препаратом Фленокс перед проведенням внутрішньовенної болюсної ін'єкції препарату Фленокс і після нього систему необхідно промити достатньою кількістю 0,9% розчину хлориду натрію або 5% розчину глюкози.
Фленокс можна безпечно вводити в 0,9% розчині хлориду натрію або в 5% розчині глюкози.

Особливості застосування

Вагітні
В якості запобіжного заходу, еноксапарин у лікувальних дозах зазвичай не слід призначати в період вагітності.
У жодному разі не можна проводити спінальну або епідуральну анестезію у пацієнтів, які отримують терапію НМГ у лікувальних дозах.

Діти
Через відсутність відповідних даних не рекомендується застосовувати НМГ у педіатричній практиці.

Водії
Прийом препарату не впливає на здатність керувати автотранспортним засобом та працювати з іншими механізмами.
Однак слід бути обережними з огляду на можливі побічні реакції.

Характеристики Фленокс розчин для ін'єкцій 4000 анти Ха МО/0.4 мл шприц 0.4 мл №10

Міжнародна назва
 • Enoxaparin
Температурний режим зберігання
Код АТС
Форма випуску
Тип препарату
Взаємодія з їжею
 • Незалежно від вживання їжі
Умови відпуску
Країна реєстрації бренду
 • Україна
Країна виробник
 • Україна
Спосіб введення
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.