Кінезіотейпи — що це таке

З кожним роком набирають популярність кінезіотейпи, розроблені в Японії. Це основа унікальної методики, яка спрямована головно на профілактику, зняття болю і прискорення реабілітації після травм. Своєрідні кольорові пластирі виробляються як бавовняна, віскозна або нейлонова стрічка, досить цупкі за текстурою, але мають гарну розтяжність. На всю поверхню внутрішнього боку хвилястим шаром нанесено спеціальне клейове покриття для фіксації на шкірі. Воно не викликає подразнення й алергічної реакції, є термоактивним і належно реагує на природне тепло людського тіла. Для зручності застосування випускаються смужки, нарізані по 20 см завдовжки, і рулони по 5 метрів, клейка сторона яких захищена тонким паперовим шаром.

Навіщо вони потрібні

Користь кінеозіологічного тейпування зазначають як професійні спортсмени, так і косметологи. Спочатку пристосування використовувалися для профілактики, а також для фіксації та підтримки проблемних ділянок у разі різних пошкоджень і травм. Вони заслужили репутацію доброго болезаспокійливого, допомагаючи швидко усувати больовий синдром, полегшували процес реабілітації, сприяли швидкому відновленню. Згодом унікальні еластичні стрічки здобули визнання в багатьох галузях — від спортивної медицини, травматології та ревматології до мануальної терапії та косметології. Сьогодні широко поширені універсальні вироби для тіла, а також кінезіотейпи для обличчя, які успішно застосовуються в ультрасучасних процедурах омолодження.

Показання та принцип дії

Ефективний засіб можна використовувати в найрізноманітніших випадках:

 • у разі болів у шиї та попереку, плечах або суглобах,
 • у разі розтягнень і підвивихів,
 • у разі остеохондрозу,
 • у разі плоскостопості,
 • у разі п'яткових шпор,
 • у разі головних болів,
 • для підтримки м'язів,
 • для стабілізації плечових, ліктьових, колінних суглобів,
 • для підтягування м'язів обличчя,
 • у разі міжхребцевої грижі.

Інноваційні пристосування не містять жодних лікарських або знеболювальних речовин. Вони працюють природним способом, легко масажуючи, підіймаючи шкіру, зменшуючи тиск і покращуючи циркуляцію крові. У такий спосіб дають м'язам «розслабитися», стимулюють лімфообіг і запускають відновлювальні процеси для зняття перенапруження, дискомфорту й болю, загоєння пошкоджених тканин.

У чому їх переваги

Мегапопулярні кінезіотейпи перевершують різноманітні способи, методи й засоби за багатьма показниками:

 • процедура тейпування доступна, нескладна й абсолютно безпечна за умови дотриманні протипоказань,
 • аплікації гранично легкі й непомітні під одягом, пропускають повітря,
 • зберігається повна свобода рухів завдяки еластичності,
 • гарантовано максимальний комфорт без жодних незручностей,
 • ефект відчувається буквально з перших хвилин,
 • неабияк прискорюється процес лікування, відновлення або реабілітації,
 • в легких випадках можна обійтися без лікарських препаратів.

Що треба знати про техніки й методи кінезіотейпування

Позитивний ефект багато в чому залежить від схеми наклеювання. На сьогодні практикуються такі основні техніки: лімфодренажна, м'язова, фасціальна і зв'язкова. Різниця між ними полягає в розтягуванні смужки від початкової довжини, що становить 0-15%, 10-15%, 25-50% і 50-100% відповідно. Поширених методів накладання аплікацій також чотири: I-подібний, Y-подібний, X-подібний, W-подібний. Практикується лінійне накладання й поєднання декількох смужок, як однотипних, так і абсолютно різних. Певна схема добирається індивідуально з урахуванням конкретних порушень, патологій і завдань, особливостей організму та протипоказань. Щоб отримати максимум користі й не погіршити свого стану, рекомендована попередня консультація з профільним фахівцем.

Поширені кінезіотейпи на сайті ROZETKA

Обрати й купити кінезіотейпи в інтернет-магазині ROZETKA можна від популярних українських, польських, японських, нідерландських та інших брендів. Численні моделі випускаються у всіляких відтінках, бувають однотонними й барвистими, з візерунками й дають змогу підкреслювати індивідуальний стиль. Пластир традиційної ширини — 5 см, але є вужчі (2.5 см) і найширші (10 см). Усі вони умовно поділяються на три типи:

 • терапевтичні — призначені для накладання на травмовані частини тіла, лікування і відновлення;
 • спортивні тейпи — належать до профілактичних, захищають від травмування під час інтенсивних тренувань і надмірних фізичних навантажень;
 • лімфодренажні — вирізняються спеціальними прорізами, допомагають передусім у лімфатичній корекції, боротьбі з підшкірно-жировими відкладеннями та целюлітом.

За ступенем розтягування трапляються два різновиди — K-тейпи, ступінь розтягування яких досягає 140 відсотків, і R-тейпи, здатні розтягуватися до 190 відсотків. Ще одна ключова відмінність полягає в клейовій основі. Стандартна розрахована на фіксацію від 3-4 до 7 днів. Завдяки посиленій основі можна носити аплікацію до 10 днів. Також буває ультращадна суміш, що не подразнює найчутливішу шкіру, чудово підходить для дітей, вагітних і людей похилого віку. Докладний опис допоможе детально ознайомитися з товарами, що цікавлять, і добрати найкращі пристосування для кожного випадку.

Поширені питання та відповіді

Які товари з найнижчою ціною в категорії Кінезіо тейпи?

Кінезіо тейпи: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Кінезіо тейп Білосніжка 5 см 5 м Black (чорний) (4820180242450) (438459) 129₴
Кінезіо тейп для обличчя K-active Gentle 5 см х 5 м бежевий 599₴
Кінезіо тейп Ares Beauty Gentle 5x5 (Beige-Pink) 355₴
Кінезіо тейп EPOS TAPE Elegant для обличчя та чутливої шкіри 5 см х 5 м бежевий 335₴
Показати ще