Медикаменти з глибокої давнини

Лікарські трави є одним з найдревніших, а тому натуральних засобів для лікування багатьох систем організму. Вони чинять різну дію. Є ті, що збільшують тонус організму, є заспокійливі, загоювальні, антибактеріальні. З огляду на різноманітність рослин на нашій планеті, легко зрозуміти, що кожна з них здатна мати свій позитивний ефект для систем людського тіла.

Проте не слід робити з них і панацею. Лікування лікарськими травами, як і будь-яка інше, має свої особливості. Насамперед, не всі рослини мають яскраво виражений ефект навіть у високій концентрації, а тому для складних хвороб слід приймати серйозніші медикаменти. Залежно від діагнозу і складності протікання хвороби, лікар може призначити чисту фітотерапію, змішання рослинних і хімічних препаратів або суто традиційні засоби. У кожному конкретному випадку останнє слово у визначенні лікування залишається за лікарем. І якщо фахівець пропише, Вам залишиться лише лікарські трави купити і застосувати відповідно до призначення.

Основні переваги лікарських рослин

  • Впливають на організм м'яко.
  • Мають натуральну природу походження.
  • Перевірені часом і десятками поколінь людей.
  • Коштують дешевше хімічних препаратів.
  • Побічні ефекти мають меншу силу або їх узагалі нема.

Історія травників

Наша країна багата природними ресурсами. До них відносяться й рослини. Лікарські трави України вже дуже багато років ефективно застосовуються в фітотерапії і показують чудові результати. Сама ж історія трав починається в далекій давнині, коли перші травники звернули увагу на позитивний ефект від їх використання.

За часів Київської Русі, в десятому-одинадцятому столітті, фахівці почали класифікувати рослини і збирати відомості про їх дію на людський організм. Традиція вивчати і розширювати довідники рослин простяглася на багато століть, аж до нашого часу. Систематизація даних дійшла до того, що збір лікарських трав вважався практично священним обов'язком деяких селян.

На час правління Петра Першого в Петербурзі і Москві були утворені спеціальні центри з розведення лікарських рослин. Вони носили назву «аптекарських городів», а стежили за ними спеціально вивчені для цього лікарі. В цілому вважається, що з півмільйона всіх рослин, які відомі людству на сьогодні, активно в медицині використовується не більше ста тисяч. При цьому не можна сказати, щоб це обмеження було обумовлено негативним впливом інших рослин. Швидше, це невміння людини коректно отримати користь з препарату – як через нестачу знань, так і з причини недосконалості технологій.

На завершення

У наш час уже немає необхідності йти в ліс або облаштовувати спеціальний город у себе на задньому дворі. Якщо людину цікавить конкретна рослина, вона може, не виходячи з дому, відвідати інтернет-магазин лікарських трав. Тут знайдуться всі найпопулярніші лікарські препарати з докладним описом їх впливу, дозування, протипоказань і т.д.

Ми всі вдячні сучасній фармацевтиці за ефективні ліки, здатні побороти багато сучасних хвороб. Але іноді організм все-таки потребує не грубого втручання «чистильника», а, скоріше, м'якого «помічника» для свого імунітету. Саме в таких ситуаціях на допомогу людині приходять рослини. Так не тільки вдасться уникнути більшості побічних ефектів від хімічно вироблених речовин, але й збережеться та природність мікрофлори організму, яка ріднить людину з природою.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Лікарські трави?

Які найдорожчі товари в категорії Лікарські трави?

Лікарські трави: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Упаковка Фіточай у пакетиках Доктор Фіто Антистрес 20 х 5 шт. (4820167092108) 145₴
Упаковка Фіточай у пакетиках Доктор Фіто Комплекс травлення, печінка, травна система 20 пакетиків х 5 пачок (4820167091132) 159₴
Упаковка Фіточай у пакетиках Доктор Фіто Урофіт комплекс 20 х 5 шт. (4820167091163) 139₴
Фіточай Голден-Фарм Псиліум лушпиння насіння подорожника 80 г (4820183470133) 139₴

Лікарські трави

Показати ще