Країна реєстрації бренду
 • США

Опис Стетоскоп MDF ER Premier 797DDK

ER Premier — це надійний і універсальний стетоскоп із чудовими акустичними якостями, що дає змогу лікарям швидкої допомоги та служб екстреного реагування надати швидку й ефективну допомогу, як дітям, так і дорослим пацієнтам, використовуючи всього один стетоскоп. Виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з чудовими акустичними властивостями.
Стетоскоп MDF ER Premier забезпечує точну аускультацію звуків серця, легенів і тонів Короткова, забезпечуючи акустичну цілісність і чіткість.
Ергономічна конструкція забезпечує комфорт для лікаря й пацієнта, навіть за тривалого використання. MDF ER Premier є чудовим діагностичним інструментом із неперевершеними продуктивністю, довговічністю й естетикою. До комплекту входить трансформовний дзвін, завдяки якому MDF ER Premier може з легкість бути перетворений на кардіологічний стетоскоп.

Особливості:

Головка — Виготовлена вручну подвійна олива з неіржавкої сталі виробляється на високоточному машинному обладнанні та відполірована вручну для максимальної продуктивності та довговічності. Запатентований шток клапана, що повертається на 360 градусів, обладнаний технологією SoundTight™ GLS, щоб ізолювати звук від сторонніх шумів, а зелений індикатор дає змогу користувачеві легко ідентифікувати активний звуковий канал. Олива обладнана надчутливою діафрагмою, ущільненою стопорним кільцем із низьким коефіцієнтом теплопровідності, щоб забезпечити надійне акустичне передавання звуків серця й легень у діапазоні 100-1000 Гц. Дуже великий конічний дзвін, на вершині якого міститься кільце з матеріалу з низькою теплопровідністю, забезпечує краще посилення звуку, ізоляцію низьких частот (20-100 Гц) і комфорт для пацієнта.

Вушні вкладки — М'які силіконові вушні вкладки ComfortSeal™ не містять фталатів і призначені для використання винятково в гігієнічних цілях. Вони бувають трьох розмірів, щоб запобігти появі сторонніх шумів, водночас забезпечуючи комфорт під час тривалого використання.

Навушники Ergonomax™ з технологією Safetylock™ — Відполіровані вручну навушники з попередньо встановленим кутом із неіржавкої сталі обладнані запатентованою конструкцією з внутрішньою подвійною листовою пружиною для довгої експлуатації та для безпеки користувача. Запатентовані адаптери вушних вкладок SafetyLock™ — це лідери у сфері безпеки користувача.

Акустична трубка — Виготовлена з товстого, щільного ПВХ, що не містить латексу, не прилипає, акустична трубка форми Y забезпечує ізоляцію для чудового передання звуку й усунення навколишніх шумів, водночас не розтріскується й не зношується внаслідок багаторазового використання. Довжина, більш ніж середня, дає змогу домогтися комфортного простору між лікарем і пацієнтом.

Характеристики Стетоскоп MDF ER Premier 797DDK

Додатково
 • Запатентований шток клапана, який повертається на 360 градусів
  Зелений індикатор дає змогу користувачеві легко визначити активний звуковий канал
  SoundTight GLS технологія
  М'які силіконові вушні вкладки ComfortSeal™:
  - не містять фталатів і призначені для використання виключно з гігієнічною метою
  - три розміри для запобігання появі зайвих шумів
  - комфорт під час тривалого використання
  Навушники Ergonomax™ з технологією Safetylock™:
  - дуга відполірована вручну
  - запатентована конструкція з внутрішньою подвійною, листовою пружиною
  Акустична трубка:
  - не містить латексу
  - не прилипає
  - забезпечує ізоляцію для чудового передавання звуку
  - не розтріскується
Колір
 • Золотистий
 • Чорний
Додаткові характеристики
 • Трубка зі щільного ПВХ, акустична, з подвійним отвором
  Довжина трубки: 58 см
  Головка: неіржавка сталь, подвійна, конусоподібний дзвін
  Діаметр дзвона: 3.6 см
  Діаметр діафрагми: 5.5 / 3.8 см
  Дуга: неіржавка сталь
  Пружина у дузі: внутрішня
  Габарити упаковки (ВхШхГ): 37 х 16.5 х 5.5
  Вага в упаковці: 0,627
Комплектація
 • Стетоскоп
  Діафрагма - 2 шт. (доросла, педіатрична)
  Дзвін
  Додаткова мембрана на діафрагму - 2 шт.
  Додаткові вушні вкладки - 2 пари
  Бейджик
  Інструкція користувача
Габарити (ВхШхГ)
 • 75 х 12 х 3.8
Вага, кг
 • 0.339
Країна реєстрації бренду
 • США
Країна виробник
 • Китай
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.