- Граб А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудово. Все сподобалось!
- Представник бренду
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук! Нехай служать Вам якнайдовше.
- Сергей П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороші ножиці рекомендую
- Максим А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ножиці класні. Купив для цивільної аптечки в машину. Джинсову тканину ріжуть добре, включаючи шви.
Компактний розмір.- Достоинства:
- Не китайські! Ціна, розмір, гострі.
- Представник бренду
Дякуємо за відгук! Мирного неба!
- Ольга І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купила 2 шт для офісних аптечок. Товар відповідає фото. Гарні якісні ножиці. Важкі, мають великі отвори для пальців - зручно. Лезо зубасте - не потребує заточки, гарно ріже. РЕКОМЕНДУЮ.
