- Юрій Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Класний пластир. хороший варіант коли треба заклеїти невелику рану чи подібне. добре дихає - тому не потіє . гарно тримається - якраз так як треба, і тримається, але і при відриванні - не відриваєш куски шкіри з рани. можна носити 2-3 дні і забути що в тебе там рана чи пластир. тонкий. можливо для взуття що натирає - не дуже підідйде бо тонкуватий.
- Достоинства:
- диха, довго тримається, не обовязково обмотувати по кругу - а можна лише кусочок
- Представник постачальника
Добрий день! Вдячні Вам за позитивний відгук та досвід використання.
- Михайло М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Використовую постійно. Чудовий пластир від відомої фірми. Рекомендую 3М
- Достоинства:
- Якісно клеїться, гарно знімається не залишаючи клею.
- Недостатки:
- Не виявив.
- ОлегОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличный, рекомендую.
- Достоинства:
- Не вызывает аллергию, хорошо держит, телесного цвета.
- Недостатки:
- нет
- ЕленаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пластырь очень хороший,рекомендую ! !!
- Недостатки:
- Нету
