Описание Чистотіл Алтайський Arbor Vitae 1,5 мл

Чистотіл Алтайський Arbor Vitae 1,5мл 

Склад: дистильована вода, гідрокарбонат натрію, хлорид натрію, гідроокис натрію.

 Рекомендований як косметичний засіб для видалення бородавок, натоптишів, сухих мозолів і папілом, не провокує появу нових. Дефекти шкіри усуваються практично безслідно.

Спосіб застосування: Перед початком процедури визначити дефект шкіри (бородавка, натоптиш, суха мозоль або папілома). Рясно змастити навколо нього дитячим кремом, потім нанести одну краплю засобу на бородавку, натоптиш, сухий мозоль або папілом, і дати вбратися до повного висихання. Не допускати розтікання і втирання рідини!

Бородавка: наносити по 1 краплі в день протягом 3 днів. Натоптиші і мозолі: наносити по 1 краплі в день протягом 5 - 8 днів. Папілома: наносити по 1 краплі в день протягом 2 - 3 днів. При використанні відчувається легке печіння. Застосовувати даний засіб до появи на поверхні оброблюваного місця чорних крапок, це буде свідчити про початок процесу відмирання дефекту, який без Вашого подальшої участі завершиться через 5 - 7 днів.

Протипоказання: вагітним жінкам, які годують груддю; дітям до 4 років; при наявних родимках та пошкодженнях шкіри біля наросту, при одночасному видаленні більше 5 наростів. Необхідно порадитися з відповідним фахівцем перед використанням препарату, а також ретельно вивчити інструкцію до препарату.

Особливі вказівки: не використовувати при пошкодженій цілісності шкіри. Не застосовувати засіб для догляду за шкірою обличчя. Не допускати попадання рідини на здорові ділянки і слизові оболонки. При попаданні рідини на здорову шкіру рекомендовано промивання ураженої ділянки під проточною водою протягом 10 - 15 хвилин. Родимки не виводити! Зберігати герметично закритим в недоступному для дітей місці! 

Умови зберігання:  Зберігати при температурі від -5"С до -25"С в захищеному від світла місці.

 

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.