• Платіть частинами
  Кисневий концентратор Invacare Perfecto2 V (5 л) - зображення 1
  • Платіть частинами
  Кисневий концентратор Invacare Perfecto2 V (5 л) - зображення 2
Габарити (ВхШхГ)
 • 58 х 38 х 30.5 см
 • Є в наявності

38 600

48 880 

Продавець: Rozetka

Опис Кисневий концентратор Invacare Perfecto2 V (5 л)

Invacare Perfect O2 V - це безшумний, ефективний і енергозберігаючий кисневий концентратор. Компактність і надійність - головні визначальні для Perfect O2 V. Гарантійний термін роботи - 40000 годин. Вмонтована антивібраційна система і стильний дизайн дозволять абсолютно комфортно використовувати концентратор в домашніх умовах.

Принциповою відмінністю кисневого концентратора Perfect O2 V є інтегрування інтелектуальної системи адаптації під користувача, яка контролює режим подачі кисню відповідно до потреби пацієнта. Це не тільки підвищує ефективність роботи системи, але і знижує споживання енергії до 280 ват.

Компактний і зручний
Досконалий дизайн і компактність дозволяють без проблем використовувати концентратор кисню в домашніх умовах. Великий і простий дисплей для доступного використання людьми похилого віку.

Простота в обслуговуванні
Всі частини концентратора, в тому числі і фільтр, легко доступні для очищення.

Безпека і надійність
Концентратор оснащений сигнальною системою SensO2. Виробник гарантує безперервність роботи протягом 40000 годин і безпроблемну експлуатацію протягом 5 років.

Дитячий витратомір
Концентратор кисню може додатково комплектуватися дитячим витратоміром з системою PreciseRX, яка в дистанційному режимі контролює обсяг подаваного кисню. Ця система необхідна для роботи з дітьми. Діапазон регулювання: від 50 см3 до 750 см3.

Характеристики Кисневий концентратор Invacare Perfecto2 V (5 л)

Комплектація
 • Кисневий концентратор
  Канюля киснева
  Зволожувач кисню
  Фільтр грубого очищення вбудований
  Фільтр тонкого очищення вбудований
Габарити (ВхШхГ)
 • 58 х 38 х 30.5 см
Вага
 • 20.5 кг
Цвет
 • Бежевий
Країна виробник
 • США
Дополнительные характеристики
 • УВАГА! Прилади проходять подвійне тестування на працездатність на заводі виробника. При першому включенні на екрані приладу буде відображатися пробіг від 5-ти до 24-х годин
  Продуктивність: 0.5 - 5 літрів/хв
  Середня концентрація кисню: 87-95%
  Концентрація кисню на максимальній потужності подавання: не менш ніж 87%
  Три фільтри
  Рівень шуму - <37 Дб
  Потужність - 280 Вт
  Інтегрована система Senso2
  Працює 40000 годин без сервісу
Гарантія
 • 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Анатолій Чепіга
  • Продавець: Rozetka

  Я сразу обратил внимание менеджера Розетки, что упаковка много раз открывалась, Внутри не было пенопластовой поддержки, зато присутствовал рваный целлофан. Внешне аппарат целый, вроде все на месте а у меня больные легкие и я долго ждал решил взять. Дома оказалось, канюли негерметично запакованы а на счетчике 5 часов наработки (я не увидел в Розетке). А еще дома я прочитал правила пользования и я не знаю соблюдались ли они, и чем болел неизвестный пользователь. Концентратор рабочий, зеленая лампочка загорается через 7 - 10 минут (не знаю так ли должно). Но зачем мне продали Б/у по цене нового. Я пользуюсь, купил маску, канюлей из комплекта брезгую. Прошу поменять на новый, без наработки.

  Переваги:
  Хороший концентратор
  Недоліки:
  Продали Б/У под видом нового .