У медичній практиці чимало виробів є одноразовими. Це цілком доцільно, тому що виправдовується міркуваннями гігієни та матеріальної економії. Погодьтеся, що одноразові бахіли купити майже нічого не вартує, а тому й викинути їх не шкода. Таким чином Ви забезпечуєте необхідну медичному закладу чистоту й оберігаєте здоров'я його пацієнтів.

Зрозуміло, що першорядну роль у медичній сфері завжди грає гігієнічність. Тому використання одноразових виробів настільки важливе. Вони запобігають поширенню інфекцій, оскільки мінімальну кількість часу контактують із зараженим середовищем або пацієнтом. Оскільки після використання подібна продукція не миється, не переться, не дезінфікується, а відразу йде в утиль, знижується ризик того, що хвороботворні бактерії потраплять на навколишні предмети.

Згідно з міжнародною статистикою у сфері охорони здоров'я, використання одноразової медичної продукції знижує частоту ускладнень після операцій на 35-40%. Природно, за такої динаміки багато медичних організацій намагаються цілком перейти на такий підхід до своєї професійної діяльності. Крім того, одноразовий медичний одяг також захищає сам персонал від небезпек, прихованих у заражених бацилами класичних тканинних лікарських халатах.

Переваги одноразових предметів одягу

Такий одяг:

  • дешево коштує, адже собівартість витратних матеріалів-полімерів абсолютно не порівнянна з ціною аналогічних за розміром відрізів тканин;
  • цілком ефективний для своїх цілей, не підходить лише для тривалого використання;
  • легкий і зручний у користуванні;
  • не має знімних і декоративних елементів;
  • просто складається, не мнеться й займає мало місця, дозволяючи одночасно мати кілька повноцінних комплектів;
  • його не потрібно прати, витрачати на це час, робочий час і наймати персонал;
  • нема потреби регулярно витрачати дорогі дезінфікувальні засоби.

Особливості медичного одноразового спецодягу

Найбільшим предметом одягу є халат медичний стерильний. Саме він покриває найбільшу площу тіла лікаря, захищаючи його від інфекції. Безпека застосування цього виду виробів забезпечується завдяки природним властивостям синтетичних і полімерних матеріалів встановлювати бар'єр між середовищами. Якщо ж халат зроблений з особливої тканини, то вона напевно має властивість перешкоджати проникненню бактерій і протіканню різних рідин, однак досить добре пропускає повітря. Останнє зроблено для того, щоб лікар відчував себе комфортно за необхідності тривалішого перебування в захисному засобі.

Ефект «скафандра» досягається внаслідок ультразвукового зварювання швів, адже при цьому не порушується цілісність полотна, як це буває при традиційному використанні ниток. Ви, мабуть, помічали, що бахіли одноразові виготовляються приблизно за тією самою технологією, і що на них не шви, а спайки. Завдяки цьому захисні властивості цих виробів помітно підвищуються.

Слід зазначити, що використання одноразових виробів позитивно позначається на всіх учасниках взаємодії з ним. Наприклад, якщо в медичній установі використовується одноразова білизна, то ризик зараження знижується і для лікаря, і для всіх пацієнтів, які відвідують кабінет. З естетичної точки зору, будь-яка білизна від постійного використання швидко набуває непривабливого вигляду, виглядає брудною і старою. Тканина треться і рветься природним чином від постійних прань і совання пацієнтів. При цьому вартість обслуговування тільки зростає. А з такими комплектами кушетка завжди виглядає як нова – чиста й справді стерильна.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Одноразовий медичний одяг?

Показати ще