Медичні товари

Кожен професійний медик оточений потрібним йому обладнанням і допоміжними матеріалами. Якщо спробувати узагальнити всі товари медичного призначення, то їхня основна функція зводиться до того, щоб задовольняти велику низку санітарно-гігієнічних потреб і забезпечувати комфорт пацієнтам. Деякі з них спеціально призначені для того, щоб застосовуватися після проведення складних хірургічних операцій, допомагати організму хворого швидше відновитися або доповнити функціонування окремих систем його організму. Особливо важливі такі товари для людей із тяжкими захворюваннями та в період реабілітації.

Інтернет-магазин медичних товарів пропонує споживачам широкий вибір потрібної продукції за розумними цінами. Хай що ви шукатимете, це напевно знайдеться на наших складах. Асортимент різниться від зовсім непопулярних дрібниць до серйозного негабаритного медобладнання. Повний перелік категорій подібних товарів Ви можете знайти на цій сторінці.

Класифікація виробів медичного призначення

У загальному уявленні під терміном «медичні товари» мається на увазі промислова продукція, виготовлена з гуми, скла, текстилю, полімерів або інших синтетичних матеріалів. Також сюди входять комплекти хімічних реагентів медичного призначення, контрольні прилади, деякі витратні кошти. Нарешті, велика частина цієї продукції з самого початку призначена для одноразового застосування. Завдяки цьому вони не передбачають будь-якого спеціального технічного обслуговування, особливих знань (крім загальномедичних) під час використання матеріалів або строгих правил експлуатації, як у великого медобладнання.

За загальною спрямованістю ця продукція може застосовуватися:

  • для діагностування захворювань;
  • для запобігання розвитку захворювань;
  • для дослідження окремих систем або органів;
  • для здійснення контролю перебігу захворювань;
  • з терапевтичною метою для фрагментарного або повного усунення захворювань;
  • для заміни або видозміни будови окремих органів;
  • для робіт із тканинами та фізіологічними процесами;
  • для моніторингу процесів, що відбуваються під час штучного запліднення.

Зараз товари медичного призначення в Україні становлять майже 20% від сумарної наявності продукції медичної сфери на ринку. На жаль, з них продукції суто вітчизняного виробництва — теж не більш ніж 20%. Оскільки собівартість деяких сировинних матеріалів і робоча сила за кордоном набагато дешевші, країні доводиться імпортувати подібні товари поряд з екзотичними фруктами та технічними новинками.

Технічні аспекти

Перед тим, як купити медичні товари, рекомендується переконатися в їхній якості та сертифікації (для тих товарів, які підлягають обов'язковій сертифікації). У нашій країні виготовляти та продавати дозволено тільки ту продукцію, яка пройшла процедуру державної реєстрації. Остання передбачає цілу низку клінічних випробувань і різноманітних експертиз, метою яких є виявити, чи не може товар бути небезпечний. Якщо він визнається безпечним, також робиться окремий висновок про його потенційну ефективність за міжнародною шкалою.

Сучасні підприємства виготовляють медичну продукцію із застосуванням новітнього обладнання західного виробництва, що працює за передовими технологіями. Завдяки невтомному пошуку нових шляхів розвитку цієї сфери компаніям вдається виготовляти дійсно якісні товари. Широкий асортимент, екологічні матеріали та надійні комплектуючі — гарний показник того, наскільки виробник дбає про здоров'я майбутнього споживача.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Товари медичного призначення?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Товари медичного призначення?

Показати ще